Ласкаво просимо на «Заняття для малих груп» від Коледж Пресс. Ця серія розроблена для простоти використання, але при цьому дає розуміння важливих питань християнського життя. Деякі з них – це тематичні дослідження, тоді як інші розбирають уривки з Писання, як щоденні уроки. Даний курс поєднує одне з другим, спираючись на Римлянам 12:14-21 як основне тематичне дослідження.

Цей курс можна застосовувати різними способами. Через невелику кількість занять формат буде ідеально підходити для новонавернених чи потенційних християн, щоб вони могли почати вивчення, не відчуваючи себе скутими надто тривалими зобов’язаннями. Також він може бути використаний для одно- або двомісячного щотижневого вивчення на домашній біблійній групі. Курс підходить як для індивідуального, так і для групового вивчення.

Звичайно, будь-яке навчання буде добрим настільки, наскільки ви докладете до нього зусиль. Керівник групи повинен ретельно вивчити кожен урок до заняття у групі і, якщо це можливо, залучити додаткові тексти з Писання та інші тематичні матеріали. Хоч до кожного уроку з курсу питання додані, було б корисно, якби керівник міг додати ще й свої власні.

Немає жодної необхідності завершувати одну тему за одне заняття. Якщо обговорення іде жваво, не почувайте себе зобов’язаними переривати його щоб вписатися в часові рамки, аж до того часу, поки обговорення стосується теми та не переключається на сторонні питання.

Якщо любов є найбільшою заповіддю, то як же виконати цю заповідь тоді, коли виконувати її важче за все? Це є, мабуть, одним із найважливіших курсів, за які ваша група колись бралася. Ми сподіваємося, що книга «Як любити нестерпну людину» вам допоможе.