Скачать 250Kb PDF

Що дівчаткам треба знати про хлопчиків, а хлопчикам – про дівчаток

1. Велика різниця між хлопчиками та дівчатками

Коли я був підлітком, то прочитав купу книжок про статеві стосунки. І був вражений, що в усіх цих книжках було написано про кардинальні відмінності між хлопцями і дівчатами. Фізіологічна різниця очевидна, але ще більшою є різниця в емоційній сфері. Дівчата на все реагують не так, як хлопці. Лише значно пізніше я переконався, як важливо пам’ятати і враховувати це. Сьогодні, у період розквіту статевої освіти, про ці емоційні відмінності не лише не говорять – їх навіть заперечують.

Усе це правда

Це стало цілком зрозуміло, коли ми роздали попередню версію цієї брошури класові з тридцяти п’яти учнів на час тижневих канікул. Вони вкрай здивувалися! Вони ніколи й не чули про таке! Спочатку просто не вірили – дівчатка навіть уявити не могли, що хлопці можуть бути такими, як там сказано, хлопці ж не могли повірити тому, що було написано про дівчат.

Якось увечері весь клас зібрався разом, щоб обговорити прочитане. Не часто однокласники бували настільки відвертими. Хлопці ставили запитання дівчатам і навпаки. З’ясувалося, що все це правда – і сумні історії про дівчат, які справді мали досить гіркий досвід; і відверті сповіді юнаків, змушених визнати, що їм і на думку не спадало, які емоційні наслідки мало їхнє поводження з дівчатами.