Дякую тобі, Барбі, що ти завжди була поруч та надихала мене на консультування безлічі людей, що не ладнали між собою. Також дякую за перевірку цього рукопису.

Дякую моєму другові, Рікові Етчлі, що придумав назву для цієї книги.

Коли наслідування є найщирішою формою лестощів, то є декілька людей, яким я лещу цією книгою. Велику кількість цих ідей я почерпнув і позичив у інших. Особливо я завдячую Фонду освіти та християнського консультування у місті Лаверок в Пенсильванії. Всіх принципів цієї книги я навчився там. Їхні уроки про те, як зцілити понівечені стосунки, були викладені настільки добре та були такими доречними, що я негайно втілював їх у практику свого служіння. Упродовж років поради, що я там вивчив, повторювалися так часто, що я вже давно забув, які слова належать моїм вчителям, а які є моїми. Пробачте мені, якщо я поцупив забагато ваших. Сподіваюсь, вам треба буде продовжити робити добро, щоб здолати мою неправедність.

На цю тему вже написано дві книги, які більш ніж достатньо висвітлюють тему: «Як подолати зло?» Джея Адамса та «Смілива любов» Дена Алендера і Тремпера Лонгмана III. Ці книги дуже вплинули на мої погляди щодо перемоги над поганими стосунками. Я небагато можу додати третьою книгою до цих двох чудових книжок. Але сподіваюся, що ця нова книга може знайти нових читачів, і що ці принципи можуть працювати знов і знов, відновлюючи інші стосунки.

Присвячую цю книгу моєму батькові,

Джиммі Джонсу,

котрий навчив мене, як любити людей.