25 уроків християнського віровчення1

Денвер Сайзмор

Пам’яті автора

Денвер Сайзмор прожив майже 90 років і від щирого серця служив Спасителеві. Він проповідував і навчав: більше ніж 40 років викладав в християнському коледжі Атланти. Згодом Денвер і його дружина Хелен (вони були одружені 63 роки!) викладали в інститутах підготовки проповідників в Зімбабве, Австрії, Індонезії та Мексиці.

Повсякденне життя цієї родини повною мірою відповідало ідеям, які проповідував Денвер. Його учні та послідовники зберегли безліч історій про гостинність сім’ї Сайзмор. Ці люди відкривали і двері свого дому, і свої серця, щоб допомогти студентові, місіонерові або парі, що тільки починає свій шлях. Ясність думки Денвера, його здатність виражати складні ідеї простими словами допомогла багатьом поколінням людей закласти міцний фундамент віри.

Із задоволенням згадую історію, яку розповів мій батько Дон ДеВельт, засновник видавництва «College Press Publishing», про отримання від Денвера оригіналу рукопису його книги «13 уроків християнського віровчення».

На момент зустрічі Дон не був упевнений, чи матиме можливість надрукувати книгу. Проте, переговоривши з Денвером і прочитавши рукопис, видавець переконався у серйозності намірів автора надати читачам корисні інструменти, за допомогою яких кожен християнин може стати дослідником Біблії. Невдовзі книга «13 уроків християнського віровчення» вийшла друком. З 1968 року вона стала книгою, що найбільш продається «College Press»: загальний тираж склав понад 120 тисяч екземплярів 12 мовами.

Кріс ДеВельт
Власник/Видавець

College Press Publishing Company