Звідки взялася отрута у змії?

У світі, створеному Богом, одразу після Створення не було гріха, а отже, не було і смерті. Як же з’явилися отруйні змії, і як скоро вони з’явилися? Результати недавніх досліджень зміїної отрути допоможуть нам відповісти на ці запитання.

Отрута змії в основному складається з білка. Білки тієї ж групи, що складають основу зміїної отрути, входять до складу організмів курчат, ссавців і людей. Якщо ви приймаєте ліки з класу інгібіторів АПФ (ангіотензинперетворювального ферменту), ви насправді практично вводите у свій організм білок зміїної отрути. Чому ж він тоді не вбиває нас, якщо укус гримучої змії, з яким в організм потрапляє білок того ж класу, буде смертельним? Формула білка, що становить хімічну основу отрути, злегка змінена порівняно з більш поширеними модифікаціями, які виробляються нашою промисловістю. Проте ця невелика зміна і створює ту велику різницю між ліками і отрутою. В одному випадку виявилося, що дублювання деяких генів, що входять до формули цього білка, спричиняло в кінцевому підсумку появу отрути. Як швидко могла статися така мутація? Як виявилося, досить швидко. Вчені виявили, що у гримучих змій одного виду, що мешкають у Коста-Ріці по різні боки гірського хребта, різний хімічний склад отрути.

Можемо зробити науковий висновок: цілком імовірно, що корисним білкам дозволили швидко мутувати в отруту після гріхопадіння.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 3:18

«Земля родитиме терни та бур’яни для тебе. І їстимеш ти дикі польові рослини».

Молитва: Дякую Тобі, Отче наш Небесний, за зцілення від гріха через муки і смерть на хресті Сина Твого, Ісуса Христа. Амінь.