Звідки ти взявся?

Дізнатися про призначення речі просто – потрібно дізнатися, хто її зробив і чому. Цей принцип працює з консервним ножем, і він цілком застосовний до людини, до людського життя. Якщо ти не знаєш, хто створив людину і навіщо, то, швидше за все, тобі буде непросто визначитися з ціллю твого життя.

Поколіннями вчені-еволюціоністи намагалися пояснити походження людини, порівнюючи скам’янілі кістки. Але нещодавно вони перейшли на порівняльний аналіз генетичного матеріалу існуючих груп людей. Можливо, пам’ятаєте, що кілька років тому ці вчені оголосили про своє відкриття: всі люди на землі генетично походять від жінки, яка жила в Африці багато еволюційних років тому. Вчені назвали цю жінку «Єва». Пізніше вони визнали, що ця картина неабияк спрощена.

Подальші дослідження призвели до двох суперечливих теорій. Перша передбачає, що це люди еволюціонували від єдиної африканської популяції. Згідно з другою теорією сучасне людство є результатом схрещування популяцій з Африки, Азії та Європи. Дехто визнає, що недолік обох точок зору в тому, що обидві теорії намагаються побудувати на тих самих генетичних даних.

Але головний недолік всіх цих досліджень у тому, що вони будуються на припущенні, що людина – це продукт еволюції. І поки еволюційна наука відмовляється розглядати аспект Божого Творіння, і людину як результат Творіння, питання «навіщо?» ніколи не отримає твердої наукової основи. А якщо людина не знає, навіщо вона з’явилася в цьому світі, то своє життя вона, швидше за все, проведе безцільно і безглуздо.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 1:27

«І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх».

Молитва: Отче Наш Небесний, я дякую тобі за те, що Ти створив мене, і що Ти дав мені прощення через Ісуса Христа. Амінь.