Змія свідчить про велич Бога

Якщо ви маленька істота, і ваш обід може зробити вам боляче або навіть убити вас, процес споживання їжі точно не можна назвати безпечним заходом. Небезпека зростає, якщо ви належите до тварин, яким потрібно кілька хвилин, а то й годинника, щоб проковтнути жертву.

Доросла техаська вузькорота змія всього від 15 до 20 см у довжину, трохи товща за макарони, зі звичайними щелепами. Вона харчується мурахами – мурахами, які можуть покусати чи навіть убити її. Як ви знаєте, змії, як правило, дуже довго заковтують їжу – від кількох хвилин до кількох годин. Змія розкриває щелепи та повільно «одягається» на здобич як панчоха. Але такий метод не працює з вузькоротими зміями. Вона просто не встигне проковтнути свій обід, він уб’є її раніше. Тому у вузькоротої змії на нижній щелепі зуби і щось типу шарніра посередині. І ось її нижня щелепа, як стулкові двері, що обертаються, — відкривається і закривається на шарнірі, туди-сюди, кілька разів на секунду. І мурахи зникають усередині просто в одну мить! Змійка здатна за хвилину впоратися з десятками мурах.

Техаська вузькорота змія – це більше, ніж свідчення мудрого Божественного задуму. Унікальна будова її щелепи – необхідний чинник її виживання. Якби була еволюція, то техаська вузька змія вимерла б мільйони років тому, чекаючи, що еволюція подарує їй вирішення її проблеми. Крім того, у світі немає другого хребетного з такою самою будовою щелепи, як у техаської змії. І де тоді її еволюційний предок? Вузькорота змія свідчить про велич Бога.

#ДеньзТворцем


Псалом 144:15

«На Тебе кожен дивиться, хто прагне хліба, до Тебе йдуть по частку свою, і Ти в належний час даєш їм хліб щоденний».

Молитва: Дякую Тобі, любий Отче, що Ти піклуєшся про потреби всіх Твоїх творінь. Амінь.