Жорстокий Бог еволюції

Є люди, які думають, що можна вірити в Ісуса Христа – Спасителя і водночас – що Бог створив світ за допомогою еволюції. Таких людей називають теїстичними еволюціоністами чи прогресивними креаціоністами. Що це може бути за бог, який творить через смерть – адже вона невід’ємна частина еволюції?

По-перше, смерть мала існувати з першого моменту створення. Смерть, хвороби, біль і страждання мали виходити від цього бога. Задовго до появи людини, як каже еволюція, одні динозаври їли інших динозаврів і вимирали цілі види. Цей бог мав бути не люблячим, а байдужим і примхливим. Бог, який використовує еволюцію щоб отримати живі істоти, не може мати права карати гріх. Він не може мати права покарати грішників, пославши на Землю Всесвітній Потоп. Це не бог, це головоріз! Цей бог навряд чи передав своє слово. І сказане в Біблії не має до нього жодного відношення. Якщо Біблія справді слово цього бога, вона сповнена неправди. Бог, який творить світ, використовуючи еволюцію, це не Бог Біблії. Якщо ви добре подумаєте, то зрозумієте — бог еволюції швидше схожий на диявола.

Що поганого – вірити, що Бог створив світ еволюційним шляхом за мільйони років? Будь-який бог, який творить нас через еволюцію і смерть, вкрай жорстокий. Більш того, якщо не було першого Адама, який привів гріх і смерть у цей світ, значить, не потрібен був Ісус, якого Біблія називає останнім Адамом, і Його смерть на хресті, і спасіння від гріха та смерті.

#ДеньзТворцем


Перше послання до Коринтян 15:22

«Я маю на увазі, що всі вмирають через Адама, та завдяки Христу всі знову житимуть».

Молитва: Славлю Тебе, любий Отче, бо Ти милостивий і милосердний до мене. Амінь.