Земля славить Господа

У кожного дзвоника та дзвона – свій голос, свій тон звучання, і він залежить від розміру, форми та матеріалу. Виявляється, що Земля теж може дзвеніти як дзвін. Цей дзвін, який називається власні коливання, спричиняють землетруси. Потужний землетрус у Чилі 1960 року, магнітудою 9,5 балів, змусив Землю дзвеніти кілька днів. Поки Земля дзвенить, вся її поверхня піднімається та опускається на сантиметр кожні 54 хвилини. Але це відбувається так повільно, що процес можна вловити лише спеціальними чутливими приладами.

Вивчаючи коливання, спричинені землетрусами, японські дослідники виявили, що Земля постійно вібрує. Ці вібрації не мають відношення до землетрусів. Вібрації спромоглися виявити за допомогою суперчутливих інструментів, якими вимірюють силу тяжіння. Ці постійні вібрації з періодичністю від двох до восьми хвилин піднімають та опускають поверхню Землі на висоту, рівну діаметру однієї молекули. Вчені Каліфорнійського університету у Берклі зараз намагаються підтвердити існування цих вібрацій.

Що викликає ці безперервні вібрації? У цих вібраціях міститься так багато енергії, що їх не можна списати на рахунок незначних землетрусів. Вчені припускають, що теоретично вібрації можуть бути спричинені вітрами. Вони кажуть, що всі вітри Землі мають достатню кількість енергії, щоб змусити Землю тремтіти. А хтось вважає, що у товщі планети можуть проходити процеси, невідомі нам до цього часу, через які й відбуваються коливання Землі.

Або, наприклад, вчені виявили, що Земля буквально славить свого Творця цими низькочастотними вібраціями.

#ДеньзТворцем


Псалом 95:11

«Нехай веселиться небо, нехай радіє земля! Нехай збуриться море і все, що наповняє його».

Молитва: Дорогий Господи, я славлю Тебе і шаную Тебе разом із усім Творінням. Амінь.