За скільки годин утворюється скам’янілість?

Скільки часу потрібно для того, щоб утворилась скам’янілість? Пройдіть будь-яким музеєм, і ви побачите викопні останки з табличками: «Вік – мільйони років». Багато хто вважає це ймовірним, тому що найчастіше це залишки істот, зовсім не схожих на ті, що ми бачимо зараз. Для багатьох це досить переконливий доказ того, що історія про еволюцію життя завдовжки мільйони років – чиста правда. Ці скам’янілості переконують багатьох, що креаціоністи помиляються, говорячи, що Земля набагато молодша.

Цей напрямок еволюційного мислення можна повністю спростувати, потрібно лише довести, що кісткам зовсім не потрібен мільйон років, щоб перетворитися на скам’янілість. Як правило, скам’янілість знаходять без етикетки, на якій написано вік знахідки. А ось біля узбережжя Вікторії, Австралія нещодавно знайшли таку скам’янілість. Це корабельний дзвін, намертво вмурований у тверду породу. Раніше на всіх корабельних дзвонах належало робити напис з назвою корабля. Знайдена на глибині близько метра, ця скам’янілість повідомляє, що вона належала судну «Ізабелла Вотсон», яке затонуло біля цих берегів у 1852 році. Це означає, що каменю і включеному до нього скам’янілому дзвону менше 150 років!

Це всього один приклад молодої скам’янілості. Кожна така знахідка доводить, що предмет може скам’яніти і за строк набагато менший, ніж мільйони років. Кожна знайдена скам’янілість відмінно вписується в часові рамки, які пропонує теорія молодої Землі. А ще це означає, що Камінь, який ми повинні вивчати, – це Ісус Христос, Скеля нашого спасіння.

#ДеньзТворцем


Друга книга Самуїла 22:47

«Нехай живе Господь, мій благословенний вартовий, і піднесеться Бог мій, вартовий мого спасіння».

Молитва: Господи, я надіюсь на Тебе в спасінні моєму. Дякую Тобі за своє спасіння. Амінь.