Який сенс у такому веденні справ?

Вчені-еволюціоністи говорять нам, що мутації були основною рушійною силою для появи величезної різноманітності живих істот, від першої живої клітини до сучасного багатого тваринного світу Землі. При цьому біологи визнають, що 99% усіх мутаційних змін є шкідливими. Але, – заперечують еволюціоністи, – якщо врахувати, що цей один відсоток корисних мутацій відбувався протягом мільйонів років, ви отримаєте чудову різноманітність живих істот, яку ми маємо з вами сьогодні. Давайте розглянемо це питання докладніше, нехай навіть доведеться погодитися з недоведеним припущенням, що серед мутацій один відсоток може бути корисним.

Для наочності давайте порівняємо справу еволюції з будь-якою людською справою, діловим підприємством. Скажімо, ви починаєте свою справу з капіталу 100 доларів. Як це часто буває, у перший рік ви втрачаєте 10 доларів – еквівалент шкідливої ​​мутації. Але ви накопичуєте досвід ведення власної справи, і в наступні роки ваші втрати будуть меншими. Але оскільки лише 1% мутацій корисний, а 99 – шкідливі, ви продовжуєте втрачати гроші наступні 98 років, у середньому 1 долар на рік. На той час, як настане «хороша» мутація – ваш прибутковий рік – ви вже в мінусі, і винен 8 доларів. Навіть гігантська корисна мутація, ну, скажімо, прибуток у 20 доларів, не зможе забезпечити вас на наступні 99 років, навіть якщо втрати будуть меншими. Коротше кажучи, сенсу в такому бізнесі немає ні на грам, і так справи не роблять ні люди, ні еволюція. Ні ви, ні еволюція таким чином не отримає жодної користі та вигоди, навіть якщо справді один відсоток мутацій будуть корисними.

Заява еволюціоністів про те, що всі живі істоти з’явилися в результаті еволюції, суперечить логіці, здоровому глузду та простій арифметиці. І єдине розумне пояснення для появи багатого світу живих істот на Землі – результат роботи мудрого і всемогутнього Творця.

#ДеньсТворцом


Євангеліє від Марка 8:36

«Бо яка користь людині, якщо придбає весь світ, але занапастить душу свою?»

Молитва: Господи, допоможи мені пам’ятати, що все добре в цьому світі походить від Твоєї руки. Амінь.