Яка шкіра була у динозаврів?

Що бачили наші пращури, коли зустрічали динозавра за часів Всесвітнього Потопу? Яка у динозаврів була шкіра? Як виглядали маленькі динозаврики? Біблійна історія каже, що гігантські сухопутні динозаври були створені того ж дня, що й людина. А це означає, що, напевно, хоча б деякі з людей, про яких ми читаємо в Біблії, зустрічали динозаврів. Багато сучасних вчених, прихильників теорії Створення, вважають, що левіафан, як його описує Йов, насправді якийсь вид динозавра.

Протягом десятиліть все, що ми знали про динозаврів – або вважали, що знаємо – будувалося на дослідженні їх скам’янілих кісток. Але нещодавні відкриття принесли деякі дивовижні новини про те, як справді виглядали динозаври. По-перше, знайшли перший скам’янілий відбиток шкіри качконосого динозавра, відомого як гадрозавр. Цю цікаву скам’янілість виявили на південному заході штату Нью-Мексико, і на ній видно, що шкіра гадрозавра була вкрита шипами діаметром майже півтора сантиметра. Вони розташовувалися на шкірі досить часто та були схожі на маленькі пагорби. Це означає, як сказав один учений, якби вам спало на думку приголубити гадрозавра, то відчуття були б такі, ніби ви проводите рукою по шині гірського велосипеда.

У Патагонії вчені вперше в історії виявили ембріони зауроподу, повні, з відбитками шкіри. Зауропод був великим чотирилапим динозавром. Ці знахідки дають нам більш точну картину того, як виглядали ці гіганти, ці пам’ятки Божественної сили та творчості. А колись ми зможемо запитати Йова, ким і яким був левіафан.

#ДеньзТворцем


Книга Йова 40:25,26, 41:22

«Чи поведеш змія (левіафана) вудкою, чи вкладеш кільце в його ніздрю? Чи вкладеш кільце в його ніздрі, і чи шилом проколеш його губу? Його лежанка – гострі цвяхи, а все золото моря під ним, наче глина без міри».

Молитва: Батьку, я дякую Тобі за те, що Твоя сила і Божественна сутність видно у Творінні навколо нас. В ім’я Ісуса. Амінь.