Яйцекладне сумчасте ссавець…

Усі живі істоти свідчать проти еволюції, але голос деяких чути сильніше. З багатьох прикладів істот, які очевидно представляють проблему для цієї теорії, можна назвати єхидну. Це австралійське диво часто називають колючим мурахоїдом. Хоча вона не дуже схожа на мурахоїдів з інших частин світу.

Єхидні відносяться до однопрохідних, і це яйцекладні ссавці. У дорослої єхидни зубів немає, а маленька єхидна вибирається з яйця за допомогою так званого яйцевого зуба. У дорослих особин довга витягнута морда, а язик ще довший, і цим клейким язиком єхидна ловить мурах. Яйце єхидна «виношує» в сумці як у сумчастих, там же близько двох місяців після появи на світ живе дитинча. Дорослішаючи, ця тварина обзаводиться довгими голками. Вигляд у єхидни дивний і незвичайний, а звички при залицянні – ще дивніші. Бачили, як діти грають у паровозик? Єхидни під час шлюбних ігор поводяться схоже. Велика самка грає роль паровоза, і стає на чолі поїзда. За нею йдуть «вагончики»-самці, до семи у складі, і найдрібніший – це останній вагончик. Так вони і крокують усім складом, доки не знайдуть дерево, яке сподобається самці. Навколо дерева самці риють траншею, і під час роботи намагаються випхати один одного звідти. Самець, що переміг, отримує право спаритися з самкою.

Єхидна, що відкладає яйця в м’якій оболонці, виношує дитинча в сумці і вигодовує його молоком – хто вона, як не справжній виклик теорії еволюції? Еволюціоністам нелегко пояснити, які сили викликали до життя цю істоту, таку несхожу на інших тварин. Найкраще пояснення існуванню єхидни – це робота нескінченно талановитого та всемогутнього Творця.

#ДеньзТворцем


Псалом 110:4

«Забути не зможемо ніколи чудеса Його, і доброта, і ласка Господа у них».

Молитва: Дорогий Батьку, Твоя безмежна фантазія наповнює мене радістю. Амінь.