«Ву фі фі»

Нові дослідження свідчать, що ми повинні ретельно вибирати слова в присутності маленьких дітей. Всі батьки добре знають, що діти, як губки, вбирають знання з навколишнього світу. І ось – нове дослідження показало, що до семи місяців немовлята вже засвоюють базові правила мови.

У ході цієї роботи дітям, яким виповнилося сім місяців, давали слухати послідовність складів, у якій третій склад повторював перший. Перша послідовність звучала як «га ту га». Дітям озвучили кілька варіантів складів за тією ж схемою, а потім немовлятам дали нову послідовність, в якій повторювалися другий та третій склади, наприклад, «ву фі фі». Дослідники помітили, що діти уважно дивилися в той бік, звідки лунав звук, і були здивовані і спантеличені. Подальше вивчення реакції немовлят показало, що вони реагували на нові звуки, а не лише на зміну схеми послідовності. Це дослідження свідчить на користь теорії, що коли немовля народжується, у його мозку вже є вбудований нервовий ланцюжок, налаштований на сприйняття та використання граматики – так вважають дослідники.

І ось питання до тих, хто вважає, що людина – продукт випадкової еволюції: як вийшло, що мозок людини вже при народженні налаштований на сприйняття, вивчення та застосування правил мови, якщо людина – результат випадкового збігу умов? Відповідь проста: коли Бог творив людину, Він не тільки дав їй дар мови, але дав ще й мозок, який готовий вивчати мову від появи дитини на світ. Потім Він дав нам Своє Слово спасіння в Ісусі Христі, щоб ніколи не втратити нас.

#ДеньзТворцем


Дії святих апостолів 2:6

«Коли ж стався цей шум, зібрався натовп, і були збентежені, коли почули, що кожний говорить до них їхньою власною мовою». Молитва: Я дякую Тобі за дар мови, Батьку Наш Небесний, і здатність вивчати мову, щоб я міг дізнаватися про Спасителя. Амінь.