Восьминогі злодюжки

З більш ніж 30 000 видів павуків три види живуть крадіжкою. Раніше було відомо лише про два види, але нещодавно до них додався ще один – крихітні злодюжки, що живуть на острові Тайвань. Два інші види мешкають у Південній Америці, і крадуть вони лише шовк із павутин інших павуків.

Дивний маленький павучок з Тайваню, який краде не лише шовк на павутиння, схожий на крихітну краплинку ртуті з ніжками. Він ловить свою здобич на павутині величезних деревних павуків, діаметр якої може досягати метра. Часто павуки використовують павутинний шовк повторно, з’їдаючи пошкоджені нитки, які переробляються в травному тракті за допомогою ферментів. А маленький злодюжка під’їдає нитки павутиння гігантського деревного павука. Дослідники кажуть, що цей крихітний павучок у середньому з’їдає близько 21% павутиння великого павука. Ще вони крадуть з павутиння маленьких комах, а ще – яйця з гнізда господаря, павука з дерева. Вони не бояться, що їх помітять, бо вони маленькі та досить спритні. Коли злодюжці приходить час відкладати яйця, він сплітає своє власне павутиння і самостійно виробляє шовк, щоб влаштувати кокон для яєць.

Зрозуміло, що для людини красти – погано, але крадіжка – це той спосіб, який Бог дав цим істотам для проживання у занепалому світі. Наш світ зіпсований нашим гріхом, і ми не повинні забувати, що Бог – наш Вищий Опікун. Він навіть приготував прощення та вічне життя для нас через святе життя, страждання та смерть на хресті Сина Божого, Ісуса Христа.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Івана 10:10

«Злодій приходить тільки для того, щоб украсти, вбити і погубити. Я ж прийшов, щоб ви мали життя і щоб над міру мали».

Молитва: Дорогий Батьку, допоможи мені виконувати Твої заповіді, бо Ти дав мені спасіння в Ісусі Христі. Амінь.