Власність Бога

Власність Бога

Вам колись доводилося годувати немовля з пляшечки у темній кімнаті? Спробуйте, і ви відразу подумаєте про те, як не вистачає підсвічування навколо голодного рота. Бог дав гульдовій амадині, пташці з Австралії, оригінальне вирішення проблеми годування у темряві.

Гульдова амадина, або зяблик Гульда – птах яскравого, «папугового» забарвлення. У однієї пташки пір’я може бути шести яскравих кольорів: блакитного, темно-синього, жовтого, зеленого, бузкового та чорного. Перуки на «обличчі» амадини бувають червоними, помаранчевими або чорними. Живуть вони переважно у північній частині Австралії, в саванах, зарослих травою, гнізда в’ють із сухих стеблинок трави. Досить недбало сплетене гніздо розміщують у дуплі дерева, у термітнику або просто на траві. Тому часто амадинам доводиться годувати пташенят за умов недостатнього освітлення. Знаючи, які звички Він «вбудував» у цих птахів, Бог дав і вирішення можливих проблем.

Людина може включити в дитячій кімнаті нічник, щоб точно не промахнутися пляшечкою повз відкритий ротик голодного немовля. Бог вигадав для гульдової амадини особливий «нічник». У пташеня амадини в куточках дзьоба розташовані три пари маленьких шишечок, вони працюють як покажчик для батьків, куди потрібно класти їжу. Самі по собі шишечки не світяться, вони просто вкрай ефективно відбивають найменший промінь світла, що потрапляє у гніздо. Їх не видно тільки в повній темряві, в інших умовах вони світяться лілово-блакитним світлом. А якщо хтось засумнівається, що ці дивні шишечки були спеціально створені для того, щоб полегшити дорослим птахам годування малюків, ми зазначимо, що шишечки в кутах дзьоба зникають, як тільки пташеня стає дорослим птахом.

Бог може заявити про право власності на всі живі істоти у світі, тому що Він їх створив. Він створив мене і вас, і тому Він не тільки наш Володар, Він прощає нас за те, що через гріхопадіння ми зруйнували Його досконале Творіння, і для спокути наших гріхів Він послав до нас Свого Сина.

#ДеньзТворцем


Псалом 49:11

«Мені відомі всі небесні птахи, і краса полів належить Мені».

Молитва: Батьку, я славлю Тебе за любов і спасіння через Твого Сина. Амінь.