Він справді ходить по воді

Хотілося б вам пройти водою, як це зробив Ісус? Максимум, на що здатна людина – проїхати поверхнею води на водних лижах, що комусь вдається навіть і без лиж. Але є у тебе лижі чи ні – без потужного галасливого катера нічого не вийде. Тим не менш, є одна тварина, якій вдається пробігти по воді абсолютно без допомоги пристосувань.

Ящірка василіск (або базиліск) – ще одне свідчення нескінченної Божественної фантазії, Його мудрості та сили. Ці ящірки мешкають у Південній Америці від Мексики до Еквадору, і чудово почуваються і на деревах, і на землі, і у воді – і на воді також. Василіски чудово лазять, і на землі втечуть від будь-якого ворога. Задні лапи василіска в кілька разів довші за передні, і якщо йому потрібно додати швидкості, він просто біжить на задніх лапах. Він біжить так швидко, що може пробігти поверхнею води 30 метрів, якщо йому потрібно перетнути водний потік. Вражає, особливо з огляду на те, що розмір ящірки – менше 50 сантиметрів. Щось типу шкірястих лопатей по обидва боки кожного пальця на задніх лапах, як і складки з лусочок на пальцях, допомагають василіску триматися на поверхні води. Якщо василіск зустрічає ворога, поки біжить по воді, він миттєво занурюється у воду і або відпливає, або тікає дном в іншому напрямку. Ящірка може залишатися під водою кілька годин.

Хоча василіск ходить по воді не так, як це робив Господь, ці його здібності дано тим самим Богом. Ця ящірка свідчить про мудрість і могутність Бога, який робить неможливі на наш погляд речі. У тому числі Він дає нам прощення гріхів і вічне життя через Сина, Ісуса Христа.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Матвія 14:25

«У четверту сторожу ночі [Ісус] попрямував до них, ідучи по морю».

Молитва: Дякую Тобі, Батьку, тому що Ти використовуєш Свою мудрість у любові до нас. Амінь.