Відомі вчені заперечують еволюцію Дарвіна

Сучасні еволюціоністи часто уявляють справу так, що за часів Дарвіна еволюцію прийняла вся наукова спільнота. Але жоден вчений – сучасник Дарвіна, почувши суть теорії, не ляснув себе по лобі і не сказав: «Ну звичайно ж!» Власне кажучі, частина найавторитетніших вчених того часу були налаштовані до теорії еволюції Дарвіна дуже вороже.

Адам Седжвік

Візьмемо, наприклад, Адама Седжвіка. Хоча він викладав Чарльзу Дарвіну польову геологію, Седжвік категорично заперечував теорію Дарвіна. Він прочитав книгу, написану Дарвіном, і написав йому, що деякі розділи були абсолютною брехнею і дуже засмутили його. Астроном сер Джон Гершель також заперечував теорію Дарвіна. Гершель був членом престижного Королівського Товариства і сказав про дарвінівську еволюцію: не закон, а тяп-ляп. Еволюція стверджує, що життя зародилося спонтанно, через збіг сприятливих обставин, але Луї Пастер зробив усе можливе, щоб довести, що життя може статися тільки від життя. Вчений філософ Вільям Уевелл забороняв книгу Дарвіна у бібліотеці Кембриджського Університету. Джеймс Клерк Максвелл також був стійким супротивником еволюції Дарвіна.

Джеймс Клерк Максвелл

За іронією за часів Дарвіна його теорію еволюції прийняли духовні особи. А потім ті, хто виріс у «еволюційних» церквах, усі вони вважали, що «всі» завжди підтримували еволюцію. Це показує, як неповна чесність церкви може на гірше змінити світогляд всієї цивілізації.

#ДеньзТворцем


Книга Приповістей Соломонових 10:14

«Приховують мудрі знання, а уста нерозумного близькі до загибелі».

Молитва: Господи, захисти і утримай мене від хибної віри. Амінь.