Від простого до складного чи від складного до простого?

Дивне та прекрасне сімейство тварин, відомих як амоніти, чудово ілюструє відсутність логіки та наукових доказів у захисників еволюції. Наутілус – єдине сучасне головоноге, що має раковину з камерами, і єдиний вид амоніту, що дожив до наших днів. Але в палеонтологічному літописі – сотні вимерлих видів цих головоногих. У деяких, як у нашого сучасника-наутілуса, були відносно прості раковини, а у деяких раковини були найскладнішою конструкції, з гофрованими краями перетинок, ребрами, що гілкуються, і горбками.

Історично еволюціоністи завжди пояснювали таку різноманітність тим, що амоніти, як і всі живі істоти, розвивалися від простого до складного. Нещодавно один фахівець з амонітів розробив систему, яка математично розраховує складність раковини на основі таких показників як довжина та число витків та спіралей у раковині. Він зробив висновок, що, незважаючи на те, що наутілус з його порівняно простою камерною раковиною вижив, амоніти з раковинами складнішої конфігурації в минулому мали перевагу у виживанні. Він стверджує, що амоніти еволюціонували від складних до простих, таким чином підтверджуючи еволюцію.

Від простого до складного? Від складного до простого? Обидва аргументи не можна використовувати в науці на підтримку еволюції. Той факт, що прихильники еволюції нелогічно доводять еволюцію у двох напрямках, говорить про те, що ця теорія ненаукова. Це лише філософія, яка намагається пояснити походження світу, намагаючись обійтися без Творця. Але еволюція неспроможна пояснити походження світу та її створінь без участі Творця.

#ДеньзТворцем


Книга Приповістей Соломонових 12:5

«Думки праведних право, підступні заміри безбожних омана».

Молитва: Господь, визволи нас від дволикості невіруючих. Амінь.