У риби-місяця теж є характер

Який у вас характер? Ви частіше боїтеся чи йдете напролом? Насправді, якщо бути чесним, треба визнати, що кожна людина має ситуації і коли вона боїться, і коли вона сміливо кидається в бій. Є люди, які без страху літають літаками на будь-які відстані і водночас не можуть змусити себе ступити на міст над водою.

Вчені були дуже здивовані, коли виявили, що все вищесказане відноситься і до риби-місяця, крабів і восьминогів. Еволюціоністи завжди припускали, що оскільки рушійна сила еволюції – виживання найсильніших, то чим зухваліша і хоробріша буде особа, тим вигідніша вона для еволюції. Але ось що сталося, коли вчені показали зграї риб невідомий їм об’єкт – палицю з червоним кінчиком. Побачивши незнайомий предмет, чверть зграї втекла, а чверть сміливо накинулися на ціпок. Але жодна риба-місяць з числа тих, хто втік від палиці, не злякалася запропонованої незвичної їжі більше, ніж інші риби зграї. А ті, що атакували ціпок, не завжди так само хоробро кидалися на незвичну їжу. Інші вчені зробили висновок, що така поведінка виявилася при вивченні крабів та восьминогів. Дослідники були вражені тим, що так звані примітивні тварини продемонстрували унікальні риси характеру, подібні до людських. Як сказав один учений: «Це не може бути просто так».

Це справді не просто так. Те, що живі істоти мають свій характер, не говорить нічого на користь еволюції. Навпаки, це нагадує нам, що всі живі істоти – творіння одного божественного Творця.

#ДеньзТворцем

Об’явлення Івана Богослова 4:11

«Достойний Ти, Господи і Боже наш, прийняти славу, честь і силу, адже Ти створив усе, і завдяки Твоїй волі все постало і було створене!»

Молитва: Батьку, я дякую Тобі за те, що Ти створив мене особистістю з характером, не схожим на решту людей. Прошу Тебе, допоможи мені стати ближче до Ісуса, мого Спасителя. Амінь.