Таємниці каньйону Чако та біблійна історія

Що ми реально знаємо про історію людства? Більшість древньої історії – це записи переписувачів, які працювали на імператора. Завданням переписувача було не фіксувати, як все відбувалося, а представити імператора в гарному світлі. Значна частина західної історії понад сторіччя всіляко демонструвала, що людина пройшла шлях від примітивного стану до більш технологічного та інтелектуального. Але справжня історія спростовує таку думку.

Візьмемо, наприклад, індіанців анасазі. Центр їхньої цивілізації, швидше за все, був у районі каньйону Чако, штат Нью-Мексико. Розквіт цивілізації припав на період понад 1000 років тому, вони будували сотні кілометрів доріг, які зв’язують каньйон з іншими районами. Дороги прямі та рівні та завжди однакової ширини – близько 6 метрів. Так звана Норт Роуд, Північна дорога, йде прямо на північ понад 45 кілометрів.

Але ще більше вражають дев’ять гігантських будівель, збудованих у Чако. В одного з них п’ять поверхів, воно займає площу 12 000 м2. У будівлі – 650 кімнат! Будинки збудовані з мільйонів блоків, вирізаних із пісковика. Анасазі настелили підлоги у цих вежах, для цього їм довелося притягнути 215 000 дерев, кожне діаметром приблизно 23 см та вагою 270 кг. А ліс зростав на горах, а гори – за 80 кілометрів від будмайданчика! І ця розвинена, працьовита цивілізація зникла з лиця Землі.

Наші знання історії людини в давні віки не такі повні, як нас намагаються переконати. Але ми можемо довіряти історії, яку пропонує нам Біблія.

#ДеньзТворцем


Друге послання до Тимофія 3:16

«Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності».

Молитва: Дорогий Батьку, дякую Тобі за Слово Твоє, гідне довіри. Амінь.