Сучасна медицина наздоганяє Біблію

Тисячі років Біблія стверджувала, що духовне і фізичне здоров’я тісно пов’язані. З поширенням раціоналізму багато хто вирішив заперечувати духовний аспект людини. Для них духовне та матеріальне ніяк не співвідносяться один з одним. Навіть у медицині – досі медиків навчають, а потім багато хто з них працює, практично ніяк не враховуючи духовну сферу людини. В одному з недавніх опитувань лише 20% лікарів зазначили, що під час навчання вони стикалися з питаннями духовності та зцілення.

Згідно з кількома дослідженнями, раціональний підхід до питання зараз поступово змінюється. Дослідження включають опитування сімейних лікарів, опитування фахівців медичної організації НМО та загальноамериканське опитування. Так 87 % американського суспільства вважають, що молитва та інші релігійні практики допомагають у лікуванні хворих. Ще дивніше те, що 99% усіх опитаних лікарів вважають, що це допомагає. 41% опитаних американців вважають, що молитви зміцнили їхнє слабке здоров’я або навіть вони повністю одужали. 74% американців упевнені, що в рамках лікування пацієнта для лікаря цілком доречно торкатися з ним питання про духовні потреби.

Не дивно дізнаватися, що Біблія мала рацію за тисячі років до того, як сучасна медицина усвідомила, що духовне та фізичне здоров’я тісно пов’язані. Але дуже приємно бачити, як ця сфера науки нарешті почала йти в ногу з Біблією.

#ДеньзТворцом


Книга Приповістей Соломонових 3:7-8

«Не будь мудрим сам перед собою, та бійся Бога і ухиляйся від усякого зла. Тоді прийде оздоровлення для твого тіла й піклування про твої кістки».

Молитва: Дякую Тобі, любий Отче, бо Ти поділився з нами Твоєю мудрістю в Біблії. Ім’ям Ісуса. Амінь.