Стриб! – І з’явився кенгуру

Ті, хто вірить, що всі живі істоти є продуктом мільйонів років еволюції, розповідають нам, що живі організми розвивали якості, які допомагали їм виживати. Ці люди без затримки пояснять, як та чи інша властивість рослини чи тварини допомагає їм вижити. Тому варто особливо наголосити, що еволюціоністи не можуть пояснити, чому кенгуру стрибає.

Кенгуру це особлива конструкція з декількома вбудованими технологічними хитрощами, через які найефективніший спосіб пересування для нього стрибки. Наприклад, кожного разу, коли після стрибка тіло тварини опускається на землю, сухожилля задньої кінцівки діє як пружина, що економить 70% енергії для наступного стрибка. Для порівняння, при бігу в людини заощаджується лише 20% енергії. Крім того, через особливості будови кенгуру простіше дихати у русі, ніж у стані спокою. З кожним стрибком органи кенгуру рухаються всередині тіла, виштовхуючи повітря з легенів. Так що він включає м’язи, щоб зробити вдих. Зберіть всі особливості воєдино, і чим швидше кенгуру рухається, тим менше енергії витрачає.

Якби кенгуру не мав «вбудованих» особливостей організму, ніякої переваги від стрибків не було б. У той самий час, якщо спочатку кенгуру пересувався не стрибками, а бігом, особливості будови були би ні до чого. Іншими словами, кенгуру це повний комплект особливих якостей, які він отримав відразу, як вийшов з рук мудрого Творця.

#ДеньзТворцем


Перша книга Параліпоменон 16:12

«Не забувайте тих чудес, що Бог творив, діла і рішення Його завжди носіть у серці».

Молитва: Дорогий Батьку, я славлю Тебе, бо Твоя чудова праця сповіщає про Твою велич. Допоможи мені бути вісником Твоєї слави. Амінь.