Стародавні люди вміли робити штучний базальт?

У родючих землях навколо міста Машкан-Шапір (друге тисячоліття до Р. Х.) важко було знайти каміння для будівництва. Археологи, які ведуть там розкопки (зараз це територія Іраку) вважають, що зрозуміли, як геніально давні мешканці Месопотамії вирішили проблему будівельних матеріалів. Вони просто виготовляли камінь. Такий висновок ґрунтується на аналізі матеріалу, з якого очевидно будували різні будівлі, і який дослідники спочатку прийняли за природний базальт.

У цьому регіоні базальт у природі не трапляється. Більше того, всі сотні базальтових блоків, знайдених у цій місцевості, плоскі з одного боку та горбисті з іншого. Хімічний склад каменів подібний до складу мулу в річкових районах. Вчені кажуть, що базальт отримували так: з річкових відкладень формували плити, потім нагрівали до температури 1200 ° С, від чого плавилася маса, а потім їй давали повільно охолонути. Вчені вважають, що така несподівана і складна технологія була винайдена в результаті об’єднання знань майстрів гончарів та ковалів.

Традиційно вчені ставляться до людей давнини з еволюційної точки зору, тобто як до технологічно нерозвинених. Але така думка суперечить Біблії, оскільки там сказано, що людина – розумна істота, створена розумним Богом. І базальт, виготовлений древніми жителями Месопотамії, підтверджує сказане в Біблії – ще в сьомому поколінні після Адама обробка металів була цілком високотехнологічною наукою.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 4:22a

«Селла ж — та народила Товела, який був ковалем, він кував мідь і залізо».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, за розум, який Ти дав мені. Допоможи мені використати розум для прославлення Тебе. Амінь.