Скільки знає наука?

Чи багато у світі залишилося таємниць? Чи все у світі відкрито? Часто люди вважають, що вчені відкрили вже все, що можна було, і у звичайному житті «білих плям» не залишилося. Звичайно, вчені шукають ліки від різних хвороб та відкривають нові над дрібні частки. Але якщо взяти області менш екзотичні, наприклад, ботаніку, виявиться, що навіть вчені вважають, що у рослинному світі таємниць не залишилося.

Небагато фахівців у галузі ботаніки розуміють, що серед диких рослин тільки Північної Америки ще безліч видів не відкрито, не класифіковано та не описано належним чином. Один сучасний ботанік, який так вважає, сам назвав 118 нових рослин, відкрив 61 різновид та описав 57 рослин, які отримали назву як новий вид. Деякі з щойно відкритих рослин він знайшов у віддалених районах, але більшість з них ми зустрічаємо щодня. Рослина сімейства лілейних, яку вперше описали в 1972 році, росла за 15 кілометрів від центру Сан-Франциско. Рослина, відома як клематис Морфілда (Clematis morefieldii), молодий ботанік Морфілд знайшов у 1982 році на закинутій ділянці в передмісті Хантсвіля, Алабама. Ботаніки, що працюють у цій галузі, вважають, що 5 відсотків рослин Північної Америки досі не описані та не відкриті.

Бог створив таку безліч рослин, що сучасна наука досі не розібралася з класифікацією та описом рослин навколо нас. Це правда, і це має говорити нам, що сучасна наука не може наполягати на тому, що Бог не створив усе це різноманіття та красу.

ДеньзТворцем


Книга Буття 1:11

«І сказав Бог: Нехай земля вродить траву, ярину, що насіння вона розсіває, дерево овочеве, що за родом своїм плід приносить, що в ньому насіння його на землі. І сталося так».

Молитва: Отче Наш, ми дякуємо Тобі за різноманітність та красу, які Ти вклав у рослини навколо нас. Ім’ям Ісуса. Амінь.