Скам’янілість «Зроби сам!» та розчаровані вчені

У жовтні 1999 р. у Національному географічному товаристві у Вашингтоні вчені оголосили, що відкрили нову скам’янілість. Фахівці з Музею динозаврів у Бландінгу, Юта, та Інституту палеонтології хребетних і палеоантропології в Пекіні, Китай, заявили про відкриття так званої «ланки, що бракує». Скам’яніла істота з пір’ям явно була птахом, але в нього був хвіст, як у маленького динозавра. Вчені назвали його археораптором.

Скам’янілість із Китаю витягли з розкопок не вчені, і її історія була туманною. У істоти був специфічний плечовий пояс і грудна клітка – типові для птаха, але ще мав довгий хвіст, як у маленьких динозаврів. Після гучного оголошення вчені розпочали ретельне вивчення скам’янілості. Виявилося, що кілька кісток, які мали з’єднувати хвіст і тіло птаха, відсутні. Зрештою, вчені зробили висновок, що їх обдурили. Хтось узяв скам’янілий хвіст динозавра з дромеозавридів і поєднав його з тілом викопного птаха, ніби вони були одним цілим. Залучені до скандалу вчені визнали, що дуже помилилися – потрібно було спочатку дослідити скам’янілість, а потім уже оголошувати про те, що вони знайшли «ланку, що бракує». Як і безліч інших відсутніх ланок і проміжних форм, ця виявилася підробкою.

Усі незаперечні «відсутні ланки», «відкриті» цей час, розділили долю археораптора. А те, що «відкриття» голосно анонсували до всіх досліджень, доводить, що еволюція це не більше ніж віра. І хибна віра, а правду можна знайти лише у Біблії.

#ДеньзТворцем


Книга Приповістей Соломонових 12:20

«У серці тих, хто замишляє зло, — брехня, тому, хто добре дасть пораду — радість».

Молитва: Дорогий Батьку, не дай мені бути ошуканим і не дай мені втратити шлях до Твоєї істини. Амінь.