Що в крові людини доводить еволюцію?

Одне з найперших свідчень на користь еволюції, свого часу включене до всіх шкільних підручників, було засноване на схожості солоної частини плазми крові людини і морської води. Професор Маккалум з університету Торонто почав з припущення, що життя на Землі зародилося в морі, і що перші істоти, які мешкали на суші, зберегли у себе в крові той самий склад солей, що і в морській воді. Це припущення було прийнято і використано в підручниках як доказ існування еволюції.

Цей так званий доказ сьогодні може здатися сміховинним, але ми не повинні забувати, що все, що було в шкільних підручниках, діти вивчали, і відомості ці досі живі в колективній свідомості багатьох людей. Але які ж факти насправді? У плазмі людської крові в 250 разів більше заліза і в 9000 разів більше селену, ніж у морській воді. З іншого боку, в морській воді набагато більше магнію, ніж у крові людини, тож висловлювання, що мінеральний склад нашої крові відображає мінеральний склад морської води багато років тому – це чиста неправда.

У плазмі крові міститься від 20 до 30 % солей, присутніх у морській воді в даний час. З першого погляду це може здатися хорошим аргументом на користь еволюції, але тут є одна фатальна помилка. Згідно з теорією еволюції, перші сухопутні тварини вийшли з води 350 млн років тому, але виходячи з того, з якою швидкістю мінерали додаються в морську воду, вміст солей у воді в ті часи був практично нульовим, а мінералів там було ще менше.

Наша кров не доводить еволюцію. Але кров, пролита за нас, і Воскресіння Ісуса Христа доводить Його перемогу над гріхом, смертю і дияволом.

#ДеньзТворцем

Послання до Ефесян 2:13

«Колись ви були такі далекі від Бога, але зараз ви — в Христі Ісусі, та стали близькими Йому через смерть Христову».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, за Твоє життя, яке Ти віддав за те, щоб я міг отримати вічне життя. Амінь.