Секретне послання від Ісуса у наш час

Коли Ісус Христос зцілював людей, вони виліковувалися повністю та миттєво. У деяких випадках для лікування Йому навіть не потрібна була присутність хворого. Згадаймо цікавий випадок зцілення з Євангелія від Марка. У розділі 8, вірші 22–25 говориться, що Ісуса попросили зцілити сліпого у Віфсаїді. Ісус плюнув сліпому на очі, поклав на нього руки і спитав, чи бачить він щось. Людина відповіла, що людей, схожих на дерева. Після цього Ісус поклав руки на очі його ще раз, і людина стала бачити все ясно.

Чому ж Ісус, Той, Хто створив увесь світ за шість днів, Хто піднімав мертвих, не зцілив сліпого миттєво та повністю? Звичайно, Він міг це зробити. Але, здається, Він вирішив зробити інакше. Можливо, Він хотів надіслати нам, у наш час, особливе повідомлення. Медицина першого століття гадки не мала, як відновити зір тим, хто народився сліпим, а сучасна медицина іноді може відновлювати зір сліпим від народження. Здобувши здатність бачити, такі люди часто страждають від стану, який називається агнозією. Вони можуть бачити, але їхній мозок ще не розвинув сполуки, які допомагають розпізнавати побачене. Ці люди кажуть, що коли вони вперше побачили, люди довкола здавалися переверненими догори ногами і були схожі на дерева. Згодом формується зв’язок між зором та реальністю.

Так що зцілення сліпого від народження – це не одне диво, а одразу два. Може, Ісус хотів, щоб ті з нас, хто живе за часів, коли таке знання є доступним, дізналися, що ці розповіді про чудеса зовсім не нехитрі байки. Вони точні з медичного погляду.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Марка 8:24

«І, зиркнувши, сказав той: Я бачу людей, які ходять, немов би дерева…».

Молитва: Дорогий Батьку, я славлю Тебе за збереження Твого Слова, що розповідає мені про спасіння в Ісусі Христі. Амінь.