Сейф чи губка

Один із поширених способів визначити вік породи, і, загалом, вік Землі, заснований на вимірі розпаду радіоактивного урану до свинцю – чим більше свинцю, тим старша порода. Але цей метод поганий тим, що базується на кількох великих припущеннях. Перше: вчені вважають, що у породі на момент формування був відсутній свинець, але це неможливо довести. Друге: вони вважають, що порода, як закритий сейф, куди зовні не може потрапити ні уран, ні свинець, ні проміжні продукти розпаду. І з породи все перераховане також зникнути не може.

Справа в тому, що численні наукові дослідження показали, що обидва припущення помилкові. Виявлено, що зазвичай у породах, вік яких намагаються визначити, чи є свинець – він з’являється там при кристалізації породи. Інші дослідження довели, що через просте вивітрювання чи вимивання породи чи інших природних причин кількість свинцю, урану та продуктів проміжних стадій розпаду, на яких будується датування породи, може зменшуватися. Іншими словами, поки еволюціоністи порівнюють породу із замкненим сейфом, ми отримали докази того, що вона скоріше губка. Це пояснює конфузи, коли в результаті такого датування одна половина каменю виходить у тридцять разів старша за іншу половину того ж каменю.

Наступного разу, коли почуєте, як хтось стверджує, що породі чи скам’янілості у цій породі мільйони чи мільярди років, просто згадайте, що порода – це не сейф. Вони швидше схожі на губки, які вбирають і втрачають елементи, через що точне визначення їхнього віку стає неможливим. Не існує надійних доказів того, що Землі більше кількох тисяч років, про які йдеться у Біблії.

#ДеньзТворцем


Перше послання до Коринтян 2:7

«Ми навчаємо таємної Божої мудрості, що була прихована від людей. Бог призначив її нам на славу іще до початку світу».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, що я можу покладатися на Тебе як на вічну твердиню. Амінь.