Сама людська мова славить Бога

Тварини деяких видів спілкуються один з одним, хоча спілкування досить обмежене. Але мова людини унікальна, цей феномен збиває з пантелику всіх прихильників еволюції. Кістки найдавнішої копалини людини містять кісткові структури, необхідні для формування мови. В часи відвертості еволюціоністи зізнаються, що вони не мають жодного поняття, як могла розвиватися мова. Один сучасний нам учений сказав, що все, що вони мають «це припущення, засновані на здогадках».

Деякі вчені помітили, що людина з’явилася з уже вбудованою здатністю до навчання та мови. Хоча ця ідея не є популярною серед еволюціоністів, її підтверджує особлива будова мовного тракту людини. Жодна жива істота не має нічого подібного. Гортань розташована низько у горлі. Через це виходить звукова камера, яка дозволяє нам робити мову більш виразною. Більше того, таке розташування не дозволяє нам вдихати і їсти чи пити одночасно. Але дитина не народжується з таким мовним трактом. Гортань новонародженого розташована набагато вище в горлі, що дає дитині можливість одночасно дихати і смоктати груди. До шести років, коли дитині вже не потрібно одночасно дихати і смоктати, і дитина вчиться говорити, гортань опускається у доросле становище.

Це, очевидно, розумний пристрій, що забезпечує мову людини, представляє лише нові проблеми для еволюціоністів. Але для тих, хто вірить у Бога-Творця, це ще один доказ Його мудрої праці.

#ДеньзТворцем


Книга Приповістей Соломонових 17:7

«Нерозумному не личать правдиві уста, а праведній людині — брехливі вуста».

Молитва: Дорогий Батьку, я дякую Тобі і славлю Тебе за те, що Ти дав мені дар уміння розмовляти. Амінь.