Рука вказує на Бога-Творця

Тіло людини дивовижно влаштоване. Багато чудесних особливостей досі не зрозумілі сучасній науці. У нас є чудові руки, роботу яких ми свідомо контролюємо і можемо цими руками здійснювати багато дій з дивовижною точністю. І все ж, намагаючись детально пояснити, як саме працюють руки, наука стикається з труднощами.

Кисть руки складається з трьох із невеликим десятків м’язів. Пояснити з точки зору механіки, як кисть робить те, що робить, дуже складно. Як мозок керує діями рук і звідки така точність – ще одна таємниця. У журналі The Journal of Neuroscience надрукували звіт про дослідження, де добровольців просили постукати і натиснути вказівним пальцем на поверхню. У процесі дій випробовуваних учені заміряли електричну активність кисті. З погляду біомеханіки такі дії вимагають натискання і поштовху – дій, непорівнянних одна з одною з погляду механіки. Вчені дійшли висновку, що в мозку і нервовій системі має відбуватися якась надспеціалізована активність, щоб ви могли постукувати пальцем по столу і одразу натискати на нього. І час дії має бути розрахований дуже точно, щоб ви могли переключитися з режиму «постукування» в режим «натискання». Точний розрахунок часу дуже важливий. Без точного розрахунку часу між діями ви ніколи б не змогли налити або випити склянку води.

Біблія часто говорить про руку Божу. Звичайно, будучи Духом, Бог не має фізичних рук – тільки якщо Він у плоті Ісуса Христа.

#ДеньзТворцем


Діяння Апостолів 11:21

«Сила Господня була з ними, і багато людей повірило й навернулося до Господа».

Молитва: Дякую Тобі, Отче наш Небесний, за всі дари і здібності, які Ти дав мені. Допоможи мені використовувати ці дари на славу Тобі та для блага людей. Амінь.