Розгадка загадкових гір

Існує три способи утворення гір. Рух двох плит земної кори назустріч одна одній та їхнє зіткнення призведе до утворення гір. Вулканічна діяльність призводить до утворення гір. І, нарешті, коли більш м’які породи масово вимиваються або вивітрюються з більш твердих порід, це теж призводить до утворення гір.

У 50-х роках ХХ століття радянські вчені виявили в Антарктиді гірський хребет, який отримав ім’я гори Гамбурцева. Оскільки цей хребет лежить під льодом, і товщина крижаного шару досягає місцями 4 км, то гори виявили під час сейсмічного дослідження. Існує одна проблема. Згідно з традиційною наукою тут не повинно і не може бути ніяких гір. Почнемо з того, що Антарктида – це єдина тектонічна плита, і ніякого зіткнення плит не було.

Вулканічної активності в цих місцях не було. Один вчений сказав, що виявити ці гори – все одно що розкрити стародавню піраміду і побачити там усередині живого космонавта. Однак є відповідь, яку геологи-прихильники уніформізму ніколи не стануть розглядати. Ми знаємо, що коли води Потопу спадали, відбувалася масована ерозія ґрунтів, і свідчення тому – Великий Каньйон і Бедлендс у Південній Дакоті. Вимивання м’яких порід – найімовірніше пояснення, звідки в Антарктиді взялися ці загадкові гори.

Photo taken during Spring 2009 Artist-in-Residence in Badlands NP.

Біблія дає нам найточнішу історію всього, що відбувалося на Землі в давнину, насправді заповнюючи прогалини й усуваючи суперечності, які неминуче виникають за сучасного наукового підходу з точки зору багатовікової історії.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 8:5

«Вода ще спадала аж до десятого місяця. Першого дня десятого місяця стало видно вершини гір».

Молитва: Отче наш, Ти послав Потоп як суд світу. Не давай мені забути, що Ісус взяв моє засудження на хрест. Амінь.