Рослини складніші, ніж вважають еволюціоністи

Ті, хто вважає, що всі живі істоти з’явилися в результаті еволюції, кажуть, що життя розвивалося від найпростіших форм до складних. Вважалося, що рослини з’явилися до тварин як більш примітивні. Коли людство дізналося про генетичний код живих істот, очікувалося, що генетичний код рослин буде простіше, ніж у тварин. Але все виявилося зовсім не так.

Близько 300 учених нещодавно закінчили масштабну роботу – вони відновлювали точну послідовність ДНК у двох із п’яти хромосом дикої гірчиці. Вони дізналися, що у рослини в хромосомах номер два і номер чотири майже 8000 генів. Порівняйте — у 22 хромосомах людини всього 550 генів. Зрозуміло, що людина – складніша жива структура, ніж рослина польова гірчиця. Але, дивуються вчені, дика гірчиця набагато складніша, ніж деякі тварини – черв’яки чи мухи, наприклад. Вчені підкреслюють, що причина такої незвичайної складності геному в тому, що черв’яки та мухи пристосовуються до середовища в межах досить обмежених, залишаючись при цьому черв’яками та мухами. А дика гірчиця може пристосуватися до найрізноманітніших умов і породити рослини найрізноманітнішого типу.

Ці відкриття завдали двох ударів у спину еволюції. З погляду генетики рослини можуть мати складнішу організацію, ніж тварини – так звані «вищі щаблі еволюції». По-друге, така генетична складність дана їм навмисно, щоб вони могли пристосуватися до життя в найрізноманітніших умовах. Наш Творець сконструював ДНК не просто так, Він не міг дати їй дозволити розвиватися випадково.

#ДеньзТворцем


Книга Іова 42:2

«Я знаю, що можеш Ти все, і не спиняється задум у Тебе!»

Молитва: Господи, дякую Тобі за те, що всі Твої задуми виконані. Амінь.