Рідкісні та потаємні квіти

Серед найрідкісніших у світі квітів – два види дивних орхідей. Ці нестандартні рослини все своє життя проводять під землею, навіть цвітуть, не вибираючись на поверхню. Найчастіше їхні квітки взагалі не виходять з-під землі. Орхідеї одного з цих видів, криптантеміс, бачили всього три рази в цьому столітті. А квітучу орхідею різантелу за всю історію бачили лише 150 разів.

Оскільки вони живуть у темряві під землею, орхідеї не потрібні ні хлорофіл, ні листя. Обидві рослини виглядають як білі вощені коріння. Квітка різантелли спочатку біла, а потім набуває бузкового і бордового відтінку. Запах описаний як «ніжний та солодкий». У криптантемісу виростає схоже на свічник квіткове стебло з кількома квітками, квітки білі з маленькими червоними цятками. Квіти завжди розташовуються на три сантиметри нижче від поверхні. Обидва види починають свій розвиток так само, як і інші орхідеї – насіння проростає, коли нитка грибниці проникає в зародок і складається там спіраллю. На цій стадії в інших орхідей починає рости листя, щоб самостійно виробляти поживні речовини. Але підземні орхідеї продовжують життя симбіонту і живуть так постійно, отримуючи харчування від грибів.

Чудеса Божественної винахідливої ​​праці ніколи не припинять нас дивувати. Але найбільше творіння Бога – воскресіння віруючого через Ісуса Христа, і це творіння Господь не бажає ховати від нас. Тому Він у Своєму Слові звертається до нас і каже, щоб ми дозволили світлу віри та нового життя, які ми отримали через Ісуса Христа, сяяти для всіх, хто поряд з нами.

#ДеньсТворцом


Євангеліє від Луки 11:33

«Запаливши світильник, ніхто не ставить його ні в сховок, ні під посудину, але на свічник, щоб ті, які входять, бачили світло».

Молитва: Дякую Тобі, Батьку, за нове життя, дане мені через Ісуса, і допоможи мені жити так, щоб інші бачили це. Амінь.