Проблема з очима, як плошки

У морі ховаються дивовижні живі істоти, створені безмежним талантом Бога-Творця. Але як і на суші, у минулому у світовому океані було набагато більше видів тварин. Прикладом цього може бути вимерла морська рептилія офтальмозавр. Дорослий офтальмозавр досягав завдовжки до чотирьох метрів, форма тіла – як у дельфіна. Особливо примітними у офтальмозавра були його очі. Вони були розміри зі столову тарілку (10 сантиметрів діаметрі)!

Вчені вирахували, що офтальмозавр здатний був чітко бачити здобич навіть у слабо освітлених водах на глибині близько півкілометра, куди погано проникає світло. Судячи з будови та форми тіла, офтальмозавр був чудовим плавцем. Зібравши ці факти докупи, вчені зробили висновок, що офтальмозавр постійно занурювався на велику глибину – за здобиччю або рятуючись від хижаків. Це змусило вчених уважніше вивчити кісткову структуру офтальмозавра. Коли нирець піднімається до поверхні занадто швидко, азот у крові утворює бульбашки, які можуть закупорити судини та пошкодити тканини. Вчені хотіли дізнатися, чи страждав офтальмозавр від декомпресійної чи кесонної хвороби. Вони досліджували останки тварини та виявили, що суглоби у неї пошкоджені типовим для цього стану способом.

Світ, створений Богом, спочатку був досконалий у всьому, але первородний гріх впустив у світ недосконалість та страждання. Навіть офтальмозавр у себе глибоко в морі страждав через гріхопадіння. На щастя, Бог дав нам шлях вирішення проблеми зла та гріховності людини у Своєму Сині, Ісусі Христі.

#ДеньзТворцем


Послання до Римлян 8:22

«Бо знаємо, що все створіння сукупно стогне і мучиться дотепер».

Молитва: Дорогий Батьку, я дякую Тобі за те, що Ти дав нам перемогу Сина Божого над гріхом, смертю та дияволом. В ім’я Ісуса Христа. Амінь.