Правда про горіхи

Дослідження відкривають нам користь горіхів для здоров’я. Арахісові горіхи вже показали себе як гарний засіб для зниження ризику серцевих захворювань – вони знижують рівень тригліцеридів. Але горіхи, що ростуть на деревах, набагато корисніші.

Людей завжди хвилює високий відсоток жирів у горіхах. Але більша частина жиру – це корисні жири, які захищають серце, водночас забезпечуючи організм потрібною кількістю жирів. У результаті любителі горіхів можуть схуднути і не набирати вагу знову. У Канаді провели дослідження, в якому охочі скинути вагу, які отримували необхідну кількість жирів з горіхів, в середньому схудли майже на 5 кг за вісімнадцять місяців. За цей же час охочі схуднути, які сиділи на дієті з низьким вмістом жирів, насправді набрали в середньому по 3 кг. Ще одне дослідження показало, що людина, яка з’їдає по 60 г горіхів чотири-п’ять разів на тиждень, на 50 % знижує ризик інфаркту. А жінка, яка з’їдає 150 г горіхів на тиждень, утричі знижує небезпеку інфаркту порівняно з тими, хто їсть горіхи нерегулярно. Мигдаль, горіхи макадамія, волоські горіхи знижують вміст холестерину на 10 %. А ще вживання горіхів знижує ризик раку простати на 30 % і знижує ймовірність раку кишківника і шлунка.

Горіхи – прекрасний дар Божий, вони насправді серед найкращих плодів землі. Такі корисні для нашого здоров’я плоди ніколи б не з’явилися випадково. Їх подарував нам люблячий Бог, для нашої користі.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 43:11

«І сказав тоді їм батько їхній Ізраїль: «Якщо так, то зробіть ось що: візьміть із собою щонайкращих плодів цієї землі…фісташкових горіхів та мигдалю».

Молитва: Спасибі Тобі, дорогий Отче, за всі прекрасні дари землі. Амінь.