Поні також коні!

Майже в кожній науковій книжці, надрукованій в останньому столітті, можна побачити діаграму – ілюстрацію еволюції коня. На першій картинці зображена схожа на гризуна чотирипала істота, назване еогіппус, за ним слідують мезогіппус, мерігіппус і, нарешті – сучасний кінь, Equus. Кількість пальців на кінцівках поступово зменшується від трьох до одного. Ця картинка переконала мільйони людей у ​​тому, що вчені довели еволюцію коня.

Але це діаграма, як визнали деякі еволюціоністи, обман чистої води. Один біолог, прихильник теорії еволюції, сказав: «Генеалогічне дерево коня виглядає гарним і безперервним лише у підручниках». Чому? По-перше, еогіппус – це практично той самий сучасний скелястий даман. Він не має абсолютно нічого спільного з кіньми. Крім того, скам’янілі кістки однопалих та трипалих коней знаходять в одних рівнях порід, а це говорить про те, що трипалі коні не еволюціонували в однопалих. І ще один удар у спину теорії еволюції: у наш час існують коні із трьома пальцями. Чому ми бачимо таку різноманітність серед скам’янілостей та серед живих коней? Тому що при створенні, вони отримали величезний генетичний спектр. Кінь може бути висотою 45 см, а може і більше двох метрів у загривку, а кількість ребер у них може бути від 17 до 19 пар!

Чим довірливо приймати фальсифіковані «докази» еволюції коня, краще б ми більше довіряли істинному Слову нашого люблячого Творця.

#ДеньзТворцем


Книга Приповістей Соломонових 21:31

«Коня готують на день бою, та допомога — від Господа».

Молитва: Дорогий Батьку, дякую Тобі за славу, яку принесли коні людству, але надії свої я завжди покладатиму на Тебе. Амінь.