Помилка природи чи Божественний задум?

Нещодавно ми розповідали, що вчені виявили ще одну групу планет, що обертаються навколо зірки. Ми зазначили, що в кожному такому випадку знайдені планети були надто великі, щоб бути придатними для життя. Крім того, у багатьох випадках планети рухалися овальними орбітами, що вказує на суворий клімат, несприятливий для життя – при цьому не обов’язково, що у цих планет є атмосфера.

Джеффрі У. Марсі, професор Університету штату в Сан-Франциско і Каліфорнійського університету в Берклі, нещодавно оголосив про відкриття сімнадцятої планети, яка обертається навколо іншої зірки, і підкреслив ще одну проблему з цими планетними системами. Формулюючи проблему, він поставив питання: чи не є наша Сонячна система, де у всіх планет відносно кругові орбіти, винятком з правил?

У всіх інших системах планет, відкритих до теперішнього часу, планети або рухаються по орбіті — витягнутому овалу, або розташовані дуже близько до свого сонця, ближче, ніж наш Меркурій до нашого Сонця. Марсі підкреслив, що є і додаткова проблема: якщо в системі є планета з витягнутою орбітою, то планет з круговою орбітою там просто не може бути. Планета, що обертається по витягнутій орбіті, неминуче зіштовхне планету з круговою орбітою або прямо в сонце, або за межі системи, у далекий космос – це тільки питання часу.

Але Марсі помиляється в одному – так, наша Сонячна система є унікальною, але це не помилка природи. Скоріше наша Сонячна система створена для підтримки життя спеціально, за задумом люблячого і всемогутнього Бога.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 1:14

«І сказав Бог: „Нехай бу́дуть світила на тверді небесній для відділення дня від ночі, і нехай вони стануть знаками, і часами умовленими, і днями, і роками»

Молитва: Дякую Тобі, Батько Наш Небесний, що Ти створив Сонячну систему – чудове місце для того, щоб жити і відчувати Твою любов через Ісуса Христа. Ім’ям Його. Амінь.