Походження расизму

Як Бог ставиться до міжрасових шлюбів? Щоб відповісти на це питання, ми маємо розглянути поняття раси. Біблія говорить про те, що всі ми походимо від однієї людини, Адама. Біблія каже, що ми всі – від однієї крові. Ніде в Біблії ви не зустрінете ідей про різні раси.

Ханаанітяни були проклятими нащадками Хама. Але коли ханаанітка Раав прийшла до віри в істинного Бога, Бог не тільки сприяв її шлюбу з віруючим – вона була включена до родоводу Ісуса Христа. Ідея поділу на раси, на відміну різних релігій, не була особливо поширеною до 1859 року, коли Чарльз Дарвін опублікував свою відому книгу «Походження видів». Дарвін був продуктом вікторіанської епохи, расистом до мозку кісток, всіх людей із кольоровою шкірою він називав дикунами. У книзі серед наукових доказів еволюції є і твердження про існування різних рас, тому що деякі групи еволюціонували більше за інших. Як тільки ідея була прийнята і в Церкві, і поза нею, расизм отримав офіційне визнання. Зараз нам відомо: зазвичай генетичні відмінності між будь-якими двома людьми становить приблизно 0,2 %.

З наукового погляду існує лише одна-єдина раса, як і сказано в Біблії. Церква може боротися з расизмом тільки проголошуючи правду про те, що всі люди світу є одна плоть, нащадки однієї дійсно існуючої людини, Адама, чия кров тече у жилах усіх людей. Можна ще сповіщати Добру Звістку про те, що всі віруючі є духовними нащадками Другого Адама, Господа Ісуса Христа, який приніс нам воскресіння і створив з нас нових людей.

#ДеньзТворцем


Дії святих апостолів 17:26a

«Створив Він з одного весь людський рід, щоби жив по всій поверхні землі».

Молитва: Допоможи мені, любий Отче, полюбити всіх так, як Син Божий полюбив усіх людей, прийнявши смерть за їхні гріхи. Амінь.