Переписуємо еволюційні підручники

У самців триголкової колючки в період розмноження спинка стає синьо-зеленою, а черевце червоним. Але не у самців триголкової колючки, які мешкають у річці Шехейліс, штат Вашингтон. Там самці під час нересту стають чорними. Еволюціоністи довгий час пов’язували таку поведінку з тим, що голяни та євдошки, що живуть у річці Шехейліс, чорніють під час демонстрації загрози. В еволюційних підручниках часто використовували відмінну властивість цих колючок як приклад еволюційного принципу: якщо два види мешкають разом, вони тією чи іншою мірою стають схожими. Але настав час переписувати підручники.

Дослідники спорудили великі клітини навколо популяцій колючок та американських євдошок у річці Шехейліс. У процесі спостережень за популяціями, вони виявили, що колючки часто б’ються між собою, але ніколи не б’ються з євдошками. Потім у популяції ввели червоних та синьо-зелених колючок. Хоча забарвлення у них не було звичним для цих місць, вони цілком успішно відвойовували собі територію, як і чорні. Ще вчені побачили, що чорний самець колючки стає чорним лише після того, як завоює собі ділянку. Вченим довелося визнати, що різниця між двома типами колючок не говорять ні слова у тому, як саме вони еволюціонували серед інших популяцій.

Знання людини постійно зазнають змін – це не Біблія. Тому знання людини не зможуть дискредитувати Біблію – знання, дане нам Богом.

#ДеньзТворцем

Перше послання до Коринтян 2:13

«І говоримо ми про ці речі не словами, яких мудрість людська навчила нас, а словами, яких навчив нас Дух…»

Молитва: Дякую Тобі, Господи, за Істину, яку Ти дав нам. Допоможи мені вирости у Твоєму Слові. Амінь.