Папуга спростовує еволюцію

Згідно з теорією еволюції птахи не повинні були жити за часів динозаврів. Особливо це вірно стосовно папуг, які, як передбачається, знаходяться на досить високому еволюційному щаблі.

Коли 40 років тому знайшли скам’янілий дзьоб папуги, цю знахідку проігнорували. Але нещодавно її знову витяг на світ студент Каліфорнійського університету у Берклі. Для еволюціоністів ця знахідка представляє проблему, оскільки вони датували породу, в якій знайшли дзьоб, що відноситься до крейдового періоду, в якому жили динозаври, а птахів ще не було. Рентгенівське дослідження викопної дзьоба показало, що його будова була такою ж, як у сучасного папуги: ті ж кровоносні судини та нервові канали. Але в породі-сучасниці динозаврів знайшли не лише дзьоб папуги. Закам’янілі останки гагар, фрегатів та інших берегових птахів були виявлені в шарах породи, що сформувалися імовірно, в епоху динозаврів!

Скам’янілості – це останки живих істот, які, як ми вважаємо, були поховані під товщею ґрунту у короткий період під час біблійного Потопу. Однак, не дивно, що кістки птахів, що скам’янілі, рідко знаходять там, де знаходять кістки динозаврів; власне, пташині кам’яні кістки взагалі дуже рідко зустрічаються в породі будь-якої епохи. Це зрозуміло, адже кістки динозавра потужні та великі, а крихкі пташині кісточки та дзьоби навряд чи змогли пережити хаос Всесвітнього потопу. Ті нечисленні знайдені скам’янілості говорять нам про швидке і глибоке занурення в товщу ґрунту, що цілком очікується під час Потопу.

#ДеньсТворцом


Книга Буття 7:23a

«І знищена була всяка істота, яка на поверхні всієї землі, — від людини до худоби, плазунів і небесних птахів, — були вигубленні вони із землі».

Молитва: Дякую Тобі, Батьку, за те, що Твоє Слово є істинним у всьому. Амінь.