Отруйна пташка-смердючка

Чубатий питоху, або дроздова мухоловка — це пташка розміром з сойку, тільки дуже смердюча. Живе ця пташка у Новій Гвінеї. Науці птах був відомий з 1827 р., але для широкого загалу його відкрили в 1989 р.

Студент-аспірант з Америки зовсім випадково відкрив цього птаха, коли вивчав іншого місцевого птаха, один із видів райських птахів. На жаль, чубаті питоху постійно потрапляли в сітки, поставлені на райського птаха. Коли вчений звільняв заплутаних питоху, вони клювали його і чіплялися кігтиками. Відпустивши птахів, хлопець облизав ранки, які залишили пташки на руках. В результаті він відчув печіння в роті, а потім і оніміння. Чутливість зникла на кілька годин. Аспірант відіслав мертвого чубатого піхоту до Національного Інституту здоров’я для подальшого вивчення. Там і визначили, що організм птиці виробляє одну з найотруйніших речовин у світі. Він у сотні разів отруйніший стрихніну. Отрута однієї пташки може вбити 500 мишей. Дивно те, що у світі є ще одна істота, що виробляє цю отруту – жаба-дереволаз із Центральної Америки.

Прихильники еволюції стверджують, що здатність виробляти отруту повинна була розвинутися двічі. Але все не так просто. І птах, і жаба, між якими відстань у півсвіту, мали не тільки придбати цю здатність незалежно одна від одної. Вони повинні були розвинути імунітет до своєї отрути. Зрештою, еволюція – це віра. Віра, отруйна для християнства, тому що каже, що смерть є природним явищем, а не результатом перворідного гріха. А без першого Адама немає потреби і у Другому Адамі, Ісусі Христі.

#ДеньзТворцем


Дії святих Апостолів 14:2

«Невірні ж юдеї підбурили та роз’ятрили душі поган на братів».

Молитва: Господи, я дякую Тобі за Твою перемогу над гріхом, смертю та дияволом. Амінь.