Очі трилобіта

Є одна крихітна комаха-паразит із чудовими очима та дивовижним способом життя. Власне, у комах загону віялокрилих, виду Xenos peckii очі є тільки у самців. Самка проводить своє коротке життя у тілі паперової оси, куди відклала свої яйця її мати. І очей самка не має. Після того, як самець виходить з яйця, він вилазить із тіла оси, і використовує все своє доросле життя, всі дві доби, щоб знайти осу, всередині якої сидить самка його виду.

Очі у самця не схожі на очі інших комах. Фасеткове око складається з 50 фасеток. У кожній лінзі-фасетці, що виступає, більше 100 фоторецепторів. Вчені кажуть, що 75% мозку комахи займається лише обробкою відеоінформації, що надходить від очей. Це вже говорить про розумне створення, тому що у самців всього дві години на те, щоб знайти самку, а вона сидить всередині оси!

У жодної з нині живих істот немає такої системи органів зору. Але у вимерлої тварини трилобіта була схожа будова очей. Крихітна і начебто незначна комаха-паразит – свідчення нескінченної фантазії та таланту Бога. Більше того, той факт, що комаха має унікальну систему зору, створену виключно для її способу життя, вказує на те, що їй просто не було з кого еволюціонувати.

#ДеньзТворцем


Послання до Римлян 1:20a

«Тож Його невидиме — Його вічна сила і Божественність — від створення світу через творіння стає зрозумілим …»

Молитва: Славлю Тебе, любий Батьку, за те, як Творіння свідчить про те, що Ти є Творцем! Амінь.