Новини про дивовижний аспірин

Ми вже розповідали про те, що рослини відчувають біль і можуть подавати сигнали тривоги подібно до людей і тварин. Звичайно, ми не знаємо, чи є у рослин почуття у нашому розумінні. Але якщо рослина пошкоджена, вона виділяє речовину, яка називається жасмонова кислота. Ця кислота перетворюється на пару із запахом, як у парфумерного жасмину. Навколишні рослини вловлюють цей запах і, своєю чергою, відповідають на сигнал.

Людина відчуває біль через хімічні речовини, що не мають жодного відношення до жасмонової кислоти. Ми всі знаємо, що аспірин для багатьох – перший засіб для усунення болю. Аспірин діє, нейтралізуючи хімічні речовини, що спричиняють біль. Нещодавно вчені виявили, що аспірин також зупиняє реакцію рослини на травму. Аспірин відключає у рослини процес виділення жасмонової кислоти, хоча ця кислота зовсім не має ніякої подібності до речовин, які викликають біль у людини. Дивно ще й те, що і в організмі рослин, і в організмі людини хімічні реакції аспірину однакові. Так що якщо ви випадково пошкодите свою улюблену домашню квітку, можете запропонувати йому маленьку дозу аспірину!

Поки ми можемо бути вдячні Богові за те, що у світі є хімічні речовини, здатні вгамувати наш біль, ми не повинні забувати, що ніщо у Творінні не може існувати без болю. Тільки Ісус Христос може принести нам зцілення від нашого грішного стану, через який ми відчуваємо і духовний, і фізичний біль.

#ДеньсТворцом


Псалом 146:3

«Він лікує розбитих серцем, перев’язує їхні рани».

Молитва: Господи, я дякую Тобі, бо Ти полюбив мене так сильно, що виніс муки на хресті, щоб позбавити мене від духовного болю. Амінь.