Невипадково це не випадковість!

Чим більше ми дізнаємося про генетичний код, тим складніше заперечувати, що всі живі істоти – і, як наслідок, все суще – створені мудрим Творцем. Принаймні один дослідник, який працює в цій сфері, визнав вкрай малоймовірним те, що генетичний код, спільний практично для всіх живих істот, з’явився в результаті примхи випадку.

Дослідники прийшли до висновку, що можливе існування мільярда мільярдів генетичних комбінацій. Це число з двадцятьма нулями! Не всі комбінації генів створені рівними. Якісь із генетичних кодів краще захищені від помилок при виробництві нового генетичного матеріалу або білка, який виходить при утворенні нового генетичного матеріалу. А якщо в процесі утворення білка трапляються збої, найкращий генетичний код намагатиметься звести до мінімуму наслідки збою. Найкраще справляється з цим генетичний код людини. Більш того, наш генетичний код влаштований так, щоб збитки від дефектного білка в самих генах – а саме там трапляється збій у білкових сполуках! – був найменшим. Після визнання, що такий код не міг з’явитися випадково, дослідник віддав належне «природному відбору».

Генетичний код – це система зберігання інформації, яка своєю складністю набагато перевершує все, що ми коли-небудь створювали, і це повинно вказувати нам на існування мудрого і всемогутнього Творця. А те, що наша генетична система – найкраща з мільярда мільярдів можливих, має остаточно переконати нас у тому, що Бог – наш Творець.

#ДеньзТворцем


Псалом 103:24

«Які величні Твої діла, Господи! Ти все вчинив премудро — земля сповнена Твоїм творінням».

Молитва: Дякую Тобі, Отче Наш, за те, що я створений Тобою і належу тобі. Амінь.