Неспроможність еволюційних передбачень

Вчені – прихильники теорії створення завжди підкреслюють: генетика живих істот не відповідає передбаченням еволюційної історії. У міру отримання нових генетичних даних прикладів такої невідповідності стає дедалі більше, і новий приклад був опублікований у науковій літературі 1998 року.

Вчені-еволюціоністи будували теорії, що черепахи – останні представники групи древніх тварин, які вижили, які пізніше еволюціонували в рептилій, птахів і ссавців. Свою теорію вони збудували на типі черепа черепах. У більшості рептилій та птахів на черепі, за очима, є два отвори. Але у черепах нічого схожого на ці отвори немає. Тому їх виділили на окрему еволюційну гілку. В той же час порівняння генетичного матеріалу черепах та інших рептилій помістило черепах до однієї класифікаційної групи з рептиліями. Черепахи не мають жодного відношення до потенційних предків рептилій, швидше вони найближчі родичі алігаторів і птахів. І хоча прихильники еволюції скептично ставляться до цих досліджень, дослідження підтверджують, що місце черепах – серед сучасних рептилій.

Останнім часом відкривається все більше інформації про генетичну будову та характеристику живих істот, і знайдені зв’язки між видами постійно заперечують теорії еволюціоністів. Це саме те, на що могли б очікувати ті, хто вірить у Божественне створення. Тому, коли наступного разу вам хтось спробує сказати, що вірять у Творця лише неосвічені люди, далекі від науки, просто згадайте про черепаху.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 1:24

«І сказав Бог: Нехай видасть земля живу душу за родом її, худобу й плазуюче, і земну звірину́ за родом її. І сталося так».

Молитва: Отче Наш Небесний, дякую Тобі за те, що справжнє знання прославляє Тебе. Допоможи мені, щоб і моє життя, і мої свідчення прославляли Тебе. Ім’ям Ісуса. Амінь.