Ненароджені діти захищаються

Коли людині пересаджують донорський орган, доводиться приймати сильні ліки, інакше запуститься механізм відторгнення. Імунна система тіла сприймає імплантат як чужий, сторонній. Тому передбачає, що окупант небезпечний і має бути знищений. Це підводить нас до дивовижної загадки, яку намагаються вирішити вчені: чому організм матері не сприймає ще ненароджену дитину, плід, як щось чужорідне? Зрештою, генетично дитина в утробі матері унікальна, тому що несе генетичну інформацію і матері, і батька.

Деякі вчені будують теорії про те, що плацента є фізичним бар’єром між імунними системами матері та дитини. Хтось вважає, що дитина якимось чином маскується, ховаючись від імунної системи матері. Третя теорія – якимось чином імунну систему матері змушують «терпіти» ненароджену ще дитину.

Нові дослідження від вчених Медичного коледжу Джорджії у місті Огаста, штат Джорджія, підтримують третій варіант. Дослідники виявили, що у плаценті виробляється ензим (діоксигеназу індоламін або ІДО), що пригнічує реакцію клітин імунної системи. По суті, дитина в утробі матері виробляє той самий, правильний ензим, який не дає включити імунну систему матері і почати відторгнення плода. Вчені кажуть, що це відкриття може призвести до відкриття нових ліків для лікування аутоімунних захворювань та успішної пересадки органів.

Ця система або подібна до неї повинна була бути повністю налагоджена і функціональна у першої ж живої істоти, інакше не було б жодних успішних вагітностей та пологів. Вона не могла поступово еволюціонувати. Цей факт і мудрість існуючої системи дає нам нові свідчення про існування Премудрого Всемогутнього Творця, який створив усі форми життя і все існуюче.

#ДеньзТворцем


Псалом 138:13

«Адже Ти, Господи, створив моє нутро, — прийняв мене від лона моєї матері».

Молитва: Дякую Тобі, Отче Небесний, за те, що Ти захистив мене в утробі моєї матері. Амінь.