Не змушуйте турбуватися ваша ненароджена дитина

Ми всі інстинктивно розуміємо, що хвилювання та тривога шкідливі для організму. Попередні дослідження показали, що стрес негативно впливає на наше здоров’я та послаблює імунну систему. Але чомусь цього знання недостатньо, і ми продовжуємо гризти себе і мучитися через неприємності та життєві проблеми.

Нещодавнє дослідження групи вчених із Університету штату Нью-Йорк у Стоуні Брук стосувалося впливу стресу у матері на вагу новонародженого. У дослідженні брало участь 130 жінок віком від 18 до 42 років. Докладно вивчалися стресові ситуації, включаючи повсякденні турботи, постійну тривожність та фінансовий стрес. Крім того, кожен медичний фактор ризику, пов’язаний із вагою немовляти, отримав коефіцієнт від 0 до 66.

Дослідники виявили, що передчасні пологи найчастіше траплялися у жінок, які зіткнулися з медичним ризиком та емоційним стресом. Власне, вони зробили висновок, що при емоційному стресі народження дитини з недостатньою вагою набагато ймовірніше, ніж при проблемах зі здоров’ям (медичний ризик). Дослідники визнали, що кожна майбутня матуся зазнає стресу, часто без шкоди для дитини. Але головне – у тому, як кожен сприймає негативні події у своєму житті, та як справляється з ними.

Ми можемо конструктивно вирішувати питання стресу, передаючи себе та свої проблеми до рук Божих. Тому що Бог любить так сильно, що Він навіть дозволив Своєму Сину своєю кров’ю викупити наші гріхи і принести нам спасіння. Ми знаємо, Він дбає про наші потреби.

#ДеньзТворцем


Перше послання Петра 5:6-7

«Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас підняв свого часу. Покладіть на Нього всі ваші турботи, бо Він дбає про вас».

Молитва: Дякую Тобі, любий Батьку, що Ти любиш мене так сильно. Я покладаю всі турботи на Тебе, бо знаю, що Ти любиш мене. Амінь.