Не б’ється серце? Не хвилюйтеся

Еволюціоністи вважають, що унікальні якості тварини розвинулися через те, що саме ці якості чи властивості давали тварині перевагу у виживанні. Що може вважатися перевагою – питання відкрите і обговорюване, і іноді пояснення буває трохи невиразним. Іноді пояснення просто не працює.

Випадок із морськими ігуанами, які живуть на Галапагоських островах, саме такий. Ці ігуани – чудові плавці, чудово пірнають і саме під водою шукають свою звичайну їжу. Але проблема в тому, що коли вони під водою, вони є бажаною здобиччю для морських хижаків. Акули знаходять ігуан дуже смачними. А так як у них чутливий слух, ці хижаки здатні вловити серцебиття ігуани, що сховалася, з чотирьох метрів. Тому частина маскування ігуани – за власним бажанням зупиняти серцебиття. Дивно, але ігуана здатна змусити своє серце перестати битися на 45 хвилин без наслідків.

Еволюціоністи пояснюють, що така здатність розвинулася в ігуан тому, що дає їм перевагу у виживанні там, де поряд з ними живуть акули. Очевидно, що здатність істоти зупиняти серце на такий тривалий термін потребує серйозних змін внутрішніх органів. Щоб вірити, що ігуана знала, які зміни в організмі їй необхідні для того, щоб за бажанням зупиняти серце на 45 хвилин без наслідків, потрібно мати дуже сильну віру! Понад те, це еволюційне пояснення не працює. Варан із острова Комодо теж може зупиняти серце. Але йому це не дає жодної переваги у виживанні, бо ця величезна ящірка не має природних ворогів.

Ці ящірки здобули своє незвичайне вміння від мудрого Творця. Ці особливі здібності славлять Його, а не нерозумну еволюцію.

#ДеньзТворцем


Перша книга Хронік 16:24

«До всіх народів звістку донесіть про Його велич, про чудеса, що творить Він, скажіть усім».

Молитва: Дорогий Господи, плоди Твоєї праці наповнюють мене трепетом. Я славлю Тебе як свого Спасителя. Амінь.