Насолода милості Божої

Нас постійно попереджають, щоб ми не зловживали продуктами із високим вмістом холестерину чи жиру. Неважко дійти висновку, що прокляття гріха обернуло все Творіння проти нас. Але Бог милостивий. Він дав нам можливість дізнаватися про безліч корисних продуктів та лікарських речовин, створених Ним.

Хорошим прикладом може бути ксиліт, відомий ще як березовий цукор. Перші дослідження показали, що березовий цукор, більш популярний як підсолоджувач у Європі, ніж в Америці, уповільнює зростання бактерій, що викликають карієс. Фінські вчені запитали: чи впливає березовий цукор на зростання інших бактерій? Вони давали одній групі дошкільнят жувальну гумку на цукрозі, а іншій – на березовому цукрі, обидві групи отримували жувальну гумку п’ять разів на день. У дітей, яким давали жуйку на березовому цукрі, удвічі скоротилися випадки запалень середнього вуха. Вчені не з’ясували, як березовий цукор може впливати на запальні процеси вух. Вони підозрюють, що ксиліт якимось чином не дає бактеріям, які викликають інфекцію, прикріплюватися до клітин ротової та вушної порожнини. Якщо це так, то є ще й додатковий бонус. Оскільки цукор не атакує бактерії безпосередньо, бактерія не зможе виробляти проти нього захисну реакцію.

У своїй милості Бог дав нам більше, ніж просто вирішення наших життєвих проблем. Через Сина Божого, Ісуса Христа, Він дарує нам прощення гріхів та вічне життя. А через Своє Слово Він розповідає нам, що означає спасіння.

#ДеньзТворцем


Псалом 118:103

«Які солодкі Твої слова для мого горла, — вони для моїх уст солодші за мед, за вощину з медом!»

Молитва: Я втішаюся Тобою, дорогий Отче Небесний, бо Ти милосердний у всьому. Твоє рятівне Слово солодше за будь-який мед. Амінь.